Başarının Arkasındaki Güç

1955 yılından beri sürdürdüğü titiz çalışma ve tamamladığı sayısız projeler ile ŞAFAK MAKİNA AŞ. büyük bir deneyim ve know how üretme becerisine sahiptir.

Bünyesinde çalışan deneyimli AR-GE Mühendisleri ve teknisyenler ile sürekli daha iyi ve özgün ürünler üretmek için çalışmaktadırlar. Çalışmalarında Tübitak ve Üniversiteler ile iş birlikleri yapmaktadır.

Deneyimli Bir Takım

ŞAFAK MAKİNA iki yüz kişinin üzerinde konusunda uzman bir kadroya sahiptir.

Ülke ve dünya genelinde çeşitli tip ve özelliklerde yedi yüz den fazla tezgah satışı gerçekleştirmiştir. Müşterilerimiz ile kurduğumuz yakın ilişki sayesinde sürekli gelişmeye odaklı bir sistem anlayışı ile makine tasarım ve üretim faaliyetin devam etmektedir.

Müşterilerimizin başarılarını kendi başarısı olarak gören bir anlayışa sahiptir.


Hakkımızda

ŞAFAK MAKİNA Yedek Parça San. ve Tic. A.Ş 1955 yılında Sayın Fethi ÇATALAY tarafından İstanbul'da kurulmuştur Tek torna tezgahı ile 1955 yılında başlayan üretim, 1979 yılında Dündar ÇATALAY, Serdar ÇATALAY ve Erdal ÇATALAY ile ikinci jenerasyonun devreye girmesi sonucunda gelişme ve büyüme sürecine girmiştir. ŞAFAK MAKİNA A.Ş. 1998 yılında İstanbul Samandıra' daki 10.500 m 2 kapalı alan üzerine kurulmuş yeni fabrikasına taşınarak entegre bir tesis haline gelmiştir. Düzce organize sanayi bölgesinde 24.000 m2 kapalı alana sahip fabrikanın inşaatı da henüz devam etmektedir.

© 2014 Şafak Makina Yedek Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş | DentMASTER bir Şafak Makina iştirakidir. Tasarım: Noma Pozitif